Nebulous

2.2.6.4

5.0

5

Keşke Ay kadar büyük olsaydım

1M

Bu uygulamayı oyla

Nebulous uzayda gezinen küçük toplarla oynanan ve sizden daha küçük olan topları kendinize dahil etmeye çalıştığınız eğlenceli bir çevrim içi oyunudur. Esas zorluk diğer oyuncuların da aynı şeyi yapmaya çalışıyor olması... ve eğer onların topu daha büyükse, onlar sizi içine alabilir.

Oynadığınız kullanıcı adına bağlı olarak, farklı top çeşitlerinden seçim yapabilirsiniz. Örneğin, isminiz Mexico ya da Chile ise, Meksika ya da Şili bayrağı ile oynayabilirsiniz.

Oynaması çok basit: ekranda parmağınızı basılı tutarak özgürce bir yerden diğerine hareket edebilirsiniz, sizden büyük olan oyunculardan kaçabilirsiniz, ve daha küçük olanları yutabilirsiniz. Eğer başkası tarafından yutulacak kadar şanssızsanız, oyuna baştan başlamanız gerekir.

Nebulous'ta, siyah noktalara dikkat edin, çünkü birisinin içine düşerseniz, daha küçük parçalara bölünürsünüz. Normalde, bu kötü bir durum; ancak bir rakipten kaçıyorsanız bazen iyi bile olabilir.

Nebulous oynaması Osmos'a çok benzeyen orjinal ve eğlenceli bir oyundur. Asıl farklılık ise bu oyun çevrim içi oynanır ve daha hızlıdır.
Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üzerini gerektirir.

Uptodown X